Bye bye Pai, bye bye friends …

Love Pai Home

Love Pai Home – The best home in Pai 🙂

No i dwa miesiące w Tajlandii za nami. Kiedy to minęło? Nie mamy pojęcia. Pai to wspaniałe miejsce do zamieszkania na dłużej. Praktycznie wszędzie dookoła są piękne górskie krajobrazy, a życie toczy się tu w bardzo spokojnej i sympatycznej atmosferze.

And there it is, two months in Thailand are behind us. When it was? So fast, we had no idea when… Pai is a greate place to stay longer. Everywhere around you can see beautiful mountain landscapes, and life here goes slowly in greate atmosphere.

Pai

Pai

Czas minął nam bardzo szybko, a to za sprawką również sąsiadów, których posiadaliśmy przez ostatni miesiąc pobytu. Kiedy znaleźliśmy tu dom w przemiłym resorcie :

od razu stwierdziliśmy, że jest to idealne miejsce, aby być tu z przyjaciółmi. Ogromny zielony obszar, z polem ryżowym po środku i widokiem na góry, sprawia że miejsce to znakomicie nadaje się na biesiady i grillowe posiadówy. Jak się okazało później nasze życzenie się spełniło. Nie wiemy jak to się stało, ale prawie całe ekipa zapoznana w listopadzie na Koh Changu przyjechała do nas.

The time here has gone so fast also because presence of our neighbours that stayed here for the past month. When we found our place in lovely resort Love Pai Home we instaltly thought that this could be a greate place to spent a time with friends. Big green area with rice field in the middle and moutain view in the background. Yes, it’s a cool place for little party with BBQ. And our wishes came true! Our crew from Koh Chang went to Pai! 🙂

Pai

Pai

Miesiąc temu zawitali do nas prosto z południa Tajlandii Frantz i Julia 🙂

One month ago Frantz and Julia arrived from southern Thailand 🙂

Pai

Dwa tygodnie później z Wietnamu przylecieli Tor i Sofii 🙂

And two weeks after Tor and Sofie from Vietnam 🙂

DSC04513

To właśnie dzięki całej padcze mogliśmy poczuć się naprawdę domowo, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Dni upływały nam więc niemalże w rodzinnej atmosferze w tym magicznym miejscu.

Thanks to them all we could feel like in home and we’re so grateful to them for that. Days were going in almost family-like atmosphere in this magic place.

Pai

Trudno więc nam się rozstawać, bo nie o miejsce tu tylko chodzi, ale o wspaniałych ludzi i wspaniały czas jaki tu spędziliśmy, zwłaszcza, że wszyscy jesteśmy: same same but different 🙂 No ale czas na nas. Każdy jedzie znów w swoją stronę jedni do Laosu po przygodę, drudzy wracają już do swoich domów. A my ruszamy w tą niedzielę w stronę Sumatry w Indonezji, po tak wyczekiwane plaże… 🙂 cdn.

It’s hard to leave now, not only because of this spot, but mostly because of a greate people that shared this place with us and the time that we’ve spent here. We’re here all „same same but different”  🙂 But it is time to move now. Everybody goes in they own direction. Some are heading to Laos for new adventure and others are coming back home after their travel. We’re going this sunday towards Sumatra in Indonesia… 🙂

DSC04511

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *